Súčasnosť

Vitajte vo svete špičkového interiérového nábytku, ktorý vyrábame na mieru. Moderný dizajn, atraktívna vizualizácia, kreatívne riešenia, kvalitné materiály a nové technológie sú našou doménou. Radi Vám poradíme, navrhneme a vyrobíme nábytok na kľúč presne podľa Vašich prianí.

Od roku 2014 vyrábame originálny a exkluzívny nábytok pod značkou VEJO. V našich dielňach používame najmä lisované drevovláknité dosky a laminované dosky. Všetky materiály, s ktorými pracujeme, pochádzajú od renomovaných európskych firiem, napríklad Blum, Franke, Egger, Technistone, Häfele, Hettich, Pfleiderer, Hranipex, Teka, Blanco, Demos, Senosan, Rendl alebo Kronospan.

Kvalitný nábytok na mieru a drobné stavby

Naši klienti majú najväčší záujem o kuchynské linky, spálne, obývacie steny a vstavané skrine. Produkujeme však aj akýkoľvek atypický nábytok, šatníky, detské a študentské izby, kúpeľňový nábytok, kancelársky nábytok, obklady stien, stropné podhľady či interiérové zariadenie na mieru. Okrem toho sme vyrobili desiatky nábytkových zostáv pre reštaurácie, bary, kaviarne, športoviskáwellness centrá.

Bohaté skúsenosti máme i s drobnými exteriérovými a interiérovými stavbami. Radi pre Vás navrhneme a vyrobíme záhradné a reštauračné terasy, zimné záhrady, altánky, záhradné domčeky alebo rôzne vstavky.