Blog o dizajnovom nábytku na mieru

Kvalitné blogy o nábytku na kľúč stále chýbajú. A chýbajú aj overené a vierohodné informácie, ako taký nábytok vzniká, z čoho je vyrobený, na čo treba dbať pri jeho navrhovaní a ako sa účinne postarať, aby vydržal v kondícii čo najdlhšie. Preto sme sa rozhodli založiť a písať vlastný blog, v ktorom Vás postupne zasvätíme do tajov výroby dizajnového nábytku na mieru.

Blog o nábytku so spoľahlivými informáciami

To je naším cieľom. V tejto sekcii Vás budeme informovať o novinkách a problémoch v oblasti výroby interiérového nábytku na mieru. Postupne sa dozviete, aké materiály používame na kuchynské linky, obývačky, kúpeľne, vstavané skrine či detské izby, aké sú rozdiely vo vlastnostiach jednotlivých materiálov, ako rozoznáte kvalitný nábytok od nekvalitného, i ako ho správne ošetriť. Pre nás je špičkový nábytok nielen prácou, ale aj vášňou, záľubou a láskou.

· Autor: Mgr. Jiří Kolínský · Počet videní: 1216

Ako šikovne skladovať a triediť odpad v domácnosti

Zabudované odpadkové koše a sortery na triedenie odpadu sú trendom moderných domácností. Kuchynské linky na mieru značky VEJO to potvrdzujú.

Viac
· Autor: Mgr. Jiří Kolínský · Počet videní: 1930

Chcete útulnú obývačku? Čítajte, ako na to

Miesto stretnutí s rodinou, priateľmi i kolegami. A tiež priestor pre relax, pohodu a odpočinok. Moderná obývačka je srdcom každej domácnosti.

Viac
· Autor: Mgr. Jiří Kolínský · Počet videní: 3066

Spravte z chodby pekné a reprezentatívne miesto

Prvý dojem je dôležitý. Keď sa zoznamujeme s novými ľuďmi, rozhoduje, ako na nich zapôsobíme. To isté platí aj o chodbách a návštevách.

Viac
· Autor: Mgr. Jiří Kolínský · Počet videní: 1884

Aký nábytok vybrať do baru reštaurácie či kaviarne?

Originálny interiér láka viac návštevníkov, ako tuctový nábytok. Prím hrajú prírodné materiály, no dôležité sú i farby, svetlo a ďalšie faktory.

Viac
· Autor: Mgr. Jiří Kolínský · Počet videní: 4382

Prednosti a slabiny nábytkových materiálov

Masívne drevo, dyhované dosky či drevotrieska? A aký je rozdiel medzi laminom a laminátom? Poradíme Vám, ako si vybrať nábytok z vhodného materiálu.

Viac
· Autor: Mgr. Jiří Kolínský · Počet videní: 3529

Ako vybrať kvalitný nábytok do kúpeľne?

Kúpeľňa sa nezariaďuje ľahko, pretože býva limitovaná priestorom a vlhkosťou. Kvalitný a premyslený nábytok na mieru je preto zvyčajne najvhodnejším riešením.

Viac
· Autor: Mgr. Jiří Kolínský · Počet videní: 25215

Všetko o materiáloch na zástenu do kuchyne

Niekto staví na krásu, iný na úžitok. Zástena v kuchyni plní rôzne funkcie. Tu sú plusy a mínusy 9 materiálov, ktoré sa najčastejšie používajú na kuchynskú zástenu.

Viac
· Autor: Mgr. Jiří Kolínský · Počet videní: 2890

Aký šatník sa hodí do Vášho domu či bytu?

V každej domácnosti riešime ten istý problém: Ako čo najpraktickejšie uskladniť oblečenie, obuv a ďalšie veci? Riešením je šatník, ale i ten má viacero podôb.

Viac
· Autor: Mgr. Jiří Kolínský · Počet videní: 3564

Vstavané skrine šetria priestor každej domácnosti

Máte dilemu, či je pre Vás lepšia klasická skriňa, alebo vstavaná? Prinášame Vám užitočné rady a stručný prehľad, čo všetko by kvalitná vstavaná skriňa mala mať.

Viac
· Autor: Mgr. Jiří Kolínský · Počet videní: 3886

Ako zariadiť modernú detskú izbu

Chystáte sa zariadiť alebo zrekonštruovať detskú izbu? Premýšľate, ako začať a na čo nezabudnúť? Návod, ako postupovať, prinášame v tomto článku.

Viac
· Autor: Mgr. Jiří Kolínský · Počet videní: 4032

Vstavané elektrospotrebiče v kuchyni na mieru

Kuchynská linka, v ktorej sú vstavané elektrospotrebiče, potrebuje vyššie investície, ale ušetrí Vám veľa priestoru i času. Podrobnosti nájdete tu.

Viac
· Autor: Mgr. Jiří Kolínský · Počet videní: 3289

Vábi vás pekná spálňa? Skúste nábytok na kľúč

Príjemný a pohodlný spálňový nábytok zvyšuje kvalitu spánku. Je lepšia drevená, kovová či čalúnená posteľ? O všetkom píšeme tu.

Viac
· Autor: Mgr. Jiří Kolínský · Počet videní: 11663

Najvhodnejšia pracovná doska do kuchyne

Ktorá pracovná doska má najlepšie vlastnosti? Drevená, laminátová, kamenná, sklenená, keramická, oceľová alebo betónová? Čítajte tu.

Viac
· Autor: Mgr. Jiří Kolínský · Počet videní: 2690

Bezúchytkový nábytok - áno, alebo nie?

Bezpečnosť, hygiena a luxusný vzhľad. To sú 3 z viacerých predností, ktorými sa hrdí nábytok bez úchytiek. Viac sa dočítate v našom blogu.

Viac
· Autor: Mgr. Jiří Kolínský · Počet videní: 7047

Ako vybrať vhodný drez do kuchynskej linky

Z akých materiálov sú kuchynské drezy? Aké sú ich vlastnosti? Ktorý drez je pre Vás najvhodnejší? Dozviete sa v tomto blogu.

Viac
· Autor: Mgr. Jiří Kolínský · Počet videní: 9220

Ako vzniká moderná kuchynská linka na mieru

Láka Vás nová kuchynská linka? Chcete vedieť, koľko stojí? A ako dlho trvá jej výroba? Prečítajte si náš blog.

Viac