Súťaž o nábytok do spálne v hodnote 1.000 €

Zuzana Bulková zo Starej Ľubovne sa stala výherkyňou našej vianočnej Súťaže o nábytok do spálne. Keďže splnila obe základné pravidlá a navyše aj jedno bonusové, vyrobíme pre ňu veľkú dizajnovú manželskú posteľ s poctivým roštom, antialergickým matracom a nočným stolíkom v hodnote 800 €.

Výherkyni srdečne blahoželáme ku krásnemu darčeku. Všetkým účastníkom súťaže ďakujeme za aktivitu a snahu. Ak sa na Vás neusmialo šťastie, nebuďte sklamaní. Súťaž o špičkový nábytok na mieru značky VEJO prinesieme na Facebook opäť. Už čoskoro. Zostaňte nám verní a naďalej sledujte náš profil na Facebooku.

Pôvodná súťaž

Vyhrajte nový nábytok do spálne v hodnote až 1.000 €! Stačí, ak sa zapojíte do našej súťaže na Facebooku. Základné pravidlá sú jednoduché. Hlavnou výhrou je dizajnová manželská posteľ s kvalitným roštom a antialergickým matracom. Rozmery matraca sú 180 cm (šírka) x 200 cm (dĺžka). Celková hodnota postele je 600 €. Ak splníte aj bonusové podmienky, svoju výhru môžete navýšiť o ďalších 400 €. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Súťaž s výrobcom špičkového slovenského dizajnového nábytku na mieru značky VEJO trvá od 24. októbra 2020 do 20. decembra 2020. Zapojiť sa do nej môžu všetci občania s trvalým alebo prechodným pobytom v Slovenskej republike, ktorí najneskôr v deň ukončenia súťaže dosiahnu vek minimálne 18 rokov. Stačí lajkovať a napísať komentár pod obrázok so súťažou v našom profile na Facebooku a novučičká spálňa môže byť Vaša.

Základné pravidlá pre účasť v súťaži

1) Kliknite na ikonu “PÁČI SA MI TO“ pod obrázkom so súťažou v profile našej značky VEJO na Facebooku.

2) Do komentárov pod obrázkom k súťaži na Facebooku napíšte meno človeka, s ktorým si nový spálňový nábytok vychutnáte, alebo ktorému by ste ho dopriali, a aspoň jeden ďalší nábytkový produkt, ktorý vyrábame, okrem spální. Pomôcky nájdete TU.

Bonusové (nepovinné) pravidlá

1) Ak súťaž vyhráte a v čase žrebovania budete fanúšikom nášho profilu VEJO na Facebooku, k posteli Vám pribalíme štýlový nočný stolík v hodnote 200 €.

2) Ďalší nočný stolík v hodnote 200 € Vám k výhre pridáme, ak budete obrázok alebo banner k súťaži verejne zdieľať vo Vašom osobnom profile na Facebooku.

Hlavná výhra

Dizajnová manželská posteľ s kvalitným roštom a antialergickým matracom (180 cm x 200 cm) vo farbe, dekore alebo povrchovej úprave podľa vlastného výberu v hodnote 600 €. V prípade splnenia všetkých základných aj bonusových pravidiel je výhrou dizajnová manželská posteľ s roštom, matracom a dvomi nočnými stolíkmi v celkovej hodnote 1.000 €.

Štatút súťaže

Názov: Vianočná súťaž o spálňový nábytok na mieru od značky VEJO v hodnote 1.000 €

  1. Súťaž prebieha výlučne na Facebooku. Úlohou súťažiacich je kliknúť na ikonu “PÁČI SA MI TO“ pod obrázkom so súťažou a zároveň napísať do komentárov pod obrázkom meno osoby, s ktorou si nový nábytok vychutnajú alebo ktorej by ju dopriali, a tiež názov aspoň jedného ďalšieho nábytkového produktu, ktorý firma VEJO vyrába okrem spální. Komentár môže byť napríklad v tvare: Ján Novák, kuchynská linka 
  2. Organizátorom súťaže je firma WARRIOR spol., s.r.o., ktorá je vlastníkom značky VEJO - výrobca kvalitného nábytku na mieru (ďalej len Organizátor). Spoločnosť sídli na Ulici 1.mája 3903/32 v Liptovskom Mikuláši (PSČ 031 01). Jej IČO je 47358211 a je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Žiline v oddieli Sro ako vložka číslo 59712/L.
  3. Súťaž začína v sobotu 24.10.2020 a končí v nedeľu 20.12.2020 o 23:59 hod.
  4. Do súťaže sa môže zapojiť každá osoba s trvalým alebo prechodným pobytom na území Slovenskej republiky, ktorá najneskôr v deň zapojenia sa do súťaže dovŕši vek 18 rokov.
  5. Zástupca Organizátora súťaže vyžrebuje výhercu v pondelok 21.12.2020. Meno výhercu bude zverejnené v ten istý deň na časovej osi profilu firmy VEJO na Facebooku. Poverený zástupca Organizátora súťaže bude výhercu kontaktovať prostredníctvom súkromnej správy na Facebooku.
  6. Výhra bude odovzdaná a zrealizovaná po vzájomnej dohode Organizátora súťaže s výhercom. Na výhru nevzniká právny nárok ani finančný nárok a výherca si nemôže uplatňovať nárok na výhru súdnou cestou, ani jej vyplatenie vo finančnej hotovosti.
  7. Ak sa výherca rozhodne pre spálňový nábytok, ktorého hodnota prekračuje výšku výhry, po dohode s Organizátorom mu táto výška výhry môže byť odpočítaná od celkovej sumy za dodaný spálňový nábytok. Finančný rozdiel výherca vyplatí Organizátorovi na základe predloženej faktúry v hotovosti, alebo peňažným prevodom na účet Organizátora.
  8. Spoločnosť Facebook nie je organizátorom súťaže a je oslobodená od akýchkoľvek záväzkov, ku ktorým sa zaviazal Organizátor súťaže.
  9. Táto súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, podporovaná ani spravovaná spoločnosťou Facebook, a nie je s touto spoločnosťou nijako spojená.